Blog
 • Tvary motýlků

  Víte, jaké různé tvary motýlků existují? Čím se liší nebo pro kaho a kam se hodí?

 • Kde nás najdete?

  Chcete poznat naše motýlky, kapesníčky a šaty "na živo"? Nebo chcete potkat nás? Zastavte se za námi na některé z plánovaných akcí! Můžete si zkoušet motýlky, prohléhnout a ohmatat naše hedvábné kapesníčky a taky vás naučíme motýlky vázat vázat (pokud to tedy ještě neumíte). Nebo se třeba jen zastavte na kus řeči, určitě nás to potěší!

 • Balení našich výrobků

  Stejně tak jako víme, že každý den stojí za to se pěkně obléci, tak stejně tak víme, že i na balení záleží. Máme totiž rádi věci dotažené do konce, což znamená že i krabičce a celému balení motýlka věnujeme zaslouženou pozornost. 

 • Jak oživit prázdninové vzpomínky? Zasoutěžte si o letního motýlka!

  Jak se zdá, léto už nám definitivně skončilo, zato podzim už se zjevuje ve své plné síle (těšíte se?). V Evermo nám však ještě zbyly nějaké letní motýlky a jelikož nemáme rádi, když se naše kolekce opakují a na léto budeme chystat opět motýlky nové, tak bychom Vás chtěli poprosit o pomoc. Spojíme příjemné s užitečným, co říkáte?

 • Jak správně zvolit délku motýlka?

  Jelikož jsou naše motýlky vázací a nemají sponu pro regulaci délky vyrábíme je v několika velikostech - XS, S, M a L. Velikost XS je určena převážně pro děti a dámy, kterým se zalíbil pánský tvar motýlka a nechtěji se spokojit s dámskou variantou a vleikosti S, M a L pak pro muže. Velikost motýlka obvykle koresponduje s velikostí oblekových košil, které se číslují právě podle obvodu krku. Takže pokud znáte velikost své košile, máte vyhráno a pokud ne, tak nevadí a společně ji zjistíme. 

  Publikováno v Rady a návody

Předchozí články »