Blog
 • Tvary motýlků

  Víte, jaké různé tvary motýlků existují? Čím se liší nebo pro kaho a kam se hodí?

 • Kde nás najdete?

  Chcete poznat naše motýlky, kapesníčky a šaty "na živo"? Nebo chcete potkat nás? Zastavte se za námi na některé z plánovaných akcí! Můžete si zkoušet motýlky, prohléhnout a ohmatat naše hedvábné kapesníčky a taky vás naučíme motýlky vázat vázat (pokud to tedy ještě neumíte). Nebo se třeba jen zastavte na kus řeči, určitě nás to potěší!

 • Balení našich výrobků

  Stejně tak jako víme, že každý den stojí za to se pěkně obléci, tak stejně tak víme, že i na balení záleží. Máme totiž rádi věci dotažené do konce, což znamená že i krabičce a celému balení motýlka věnujeme zaslouženou pozornost. 

 • Jak oživit prázdninové vzpomínky? Zasoutěžte si o letního motýlka!

  Jak se zdá, léto už nám definitivně skončilo, zato podzim už se zjevuje ve své plné síle (těšíte se?). V Evermo nám však ještě zbyly nějaké letní motýlky a jelikož nemáme rádi, když se naše kolekce opakují a na léto budeme chystat opět motýlky nové, tak bychom Vás chtěli poprosit o pomoc. Spojíme příjemné s užitečným, co říkáte?

 • Jak správně zvolit délku motýlka?

  Jelikož jsou naše motýlky vázací a nemají sponu pro regulaci délky vyrábíme je v několika velikostech - XS, S, M a L. Velikost XS je určena převážně pro děti a dámy, kterým se zalíbil pánský tvar motýlka a nechtěji se spokojit s dámskou variantou a vleikosti S, M a L pak pro muže. Velikost motýlka obvykle koresponduje s velikostí oblekových košil, které se číslují právě podle obvodu krku. Takže pokud znáte velikost své košile, máte vyhráno a pokud ne, tak nevadí a společně ji zjistíme. 

  Publikováno v Rady a návody

 • Jak vypadá náš motýlek?

  Víte, proč vyrábíme motýlky pouze vázací? Proč nemají rozepínací sponu a proč si musíte zvolit správnou velikost? Těch důvodů je hned několik, především jde ale o vzhled a pohodlnost při nošení. Čtěte dál a zjistíte více.

  Publikováno v O nás

 • 10 důvodů proč nosit kapesníček do saka

  Víte, proč je hedvábný kapesníček v klopě jedním z nejlepších a tedy i nejnezbytnějších doplňků muže? Že ne? Tak čtěte dál! Máme pro vás rovnou deset argumentů, proč si jeden hned pořídit!

  Publikováno v Móda a styl

 • Jak nosit kapesníček do saka

  Konečně jste si pořídili kapesníček do saka a nyní váháte, jak ho složit, kam si ho vzít nebo s čím ho zkombinovat? Zde vám předkádáme takový malý úvod do kapesníčků, ať nemusíte dlouho čekat a můžete rovnou vyrazit! Příště si povíme něco o historii, ukážeme si další, náročnější způsoby jak kapesníček do saka složit a přidám i podrobný návod, jak to nejlépe provést.

  Publikováno v Móda a styl, Rady a návody

 • Jak uvázat motýlka

  Všechny naše motýlky jsou vázací a proto, pokud to ještě neumíte, vám nabízíme stručný návod, jak na to. Na internetu jich sice najdete mraky, ale všechny jsou "na jedno brdo" a třeba mě ze začátku moc nepomohli. Proto jsme se rozhodli pojmout to trošku jinak. Vysvětlíme vám samotný princip vázání, protože když pochopíte, co je motýlek vlastně zač a jak z pruhu látky může po uvázání vzniknout něco jako motýlek, půjde vám to třeba líp.

  Publikováno v Rady a návody