Tvary motýlků

Classic

Klasika, která bude slušet každému. Je to univerzální střih, se kterým neuděláte nikdy chybu. Zároveň můžete vybírat z velkého množství látek, protože na “klasika” se hodí jak luxusní hedvábí, tak i divoká bavlněná plátna.

Diamond

Tento motýlek má oproti klasickému střihu ještě “růžky”, které po uvázání vykukují a je proto vhodný na dvoubarvné motýlky, jelikož umožní vyniknout i druhé látce, která by normálně byla shovaná. Jedná se o módní kousek, který vdechne vaší dosavadní motýlkové garderobě nový život. Využijete ho jak v barevném provedení ve volném čase, tak i v černé verzi pro seriózní black tie. 

Batwing

Velmi elegantní kousek! Pro mě určitě nejelegantnější ze všech motýlků. Působí velmi jemně, nenuceně a je vhodný i pro ty nejmladší motýlkáře například do tanečních. Skvěle sedne i velmi štíhlým mužům na kterých můžou větší motýlky vypadat nepřirozeně. V černé barvě ho využijete i na ty nejformálnější události a puntíkatou verzi oblečete třeba na koncert. 

Club round

Club round je taková oddechovka mezi motýlky. Jeho zakulacené okraje vytváří lehce uvolněný dojem a proto se bude vyjímat v barevném provedení na denní nošení. Ideální volba pro odpolední zahradní party nebo piknik!

Jumbo

Lichotí vám pozornost okolí? Jste rád středem společnosti? Pak je pro vás Jumbo motýlek tou správnou volbou. Hodí se pro výrazné osoby, které už mají s motýlky nějaké zkušenosti a moc bychom ho tedy nedoporučili motýlkovým začátečníkům. Stejně tak není ideálním kouskem ani pro příliš mladé nebo hubené muže, jelikož by z vás snadno mohl udělat spíš klauna než elegána. Co se týče materiálů, je tento střih skvělou volbou pro jemné luxusní látky jako je hedvábný šifón.

Tvary motýlků