10 důvodů proč nosit kapesníček do saka

Víte, proč je hedvábný kapesníček v klopě jedním z nejlepších a tedy i nejnezbytnějších doplňků muže? Že ne? Tak čtěte dál! Máme pro vás rovnou deset argumentů, proč si jeden hned pořídit!

Kapesníček do saka je skvělým doplňkem pro každou příležitost. Ve vteřině posune Váš outfit o level výš, a zároveň s ním můžete odlišit jinak uniformní, klasický oblek. Pokud zatím nevlastníte kapesníček ani jeden, odvažuji se tvrdit, že je to veliká chyba! Tady je 10 důvodů, proč nosit kapesníček:

  1. Kolik máš kapesníčků, tolikrát jsi člověkem, aneb nemusíte vlastnit spoustu obleků, stačí vám pouze zásoba různých kapesníčků
  2. Oživí i nejnudnější oblek
  3. Kapesníček z hedvábí je výrazem luxusu
  4. Je příjemný na dotek
  5. Hodí se ke každé příležitosti
  6. Může váš vzhled posunout jak o třídu výš, tak i o třídu níž, záleží pouze na tom, jaký kapesníček vyberete a jak si ho do kapsičky upravíte
  7. Kapesníček vám pomůže s vyjádřením vaší originality a jedinečnosti i navzdory dress codu
  8. Kapesníček v klopě je ideálním doplňkem stylu „za málo peněz, hodně muziky“
  9. Je výborným doplňkem vašeho motýlka nebo kravaty
  10. Okamžitě vám dodá eleganci a sofistikovaný vzhled

Jak nosit kapesníček

Kapesníček je zároveň skvělým tipem na dárek, kterým se nikdy nemůžete minout a který zárveň nikdy nevyhasne, neboť kapesníček je vhodný pro muže jakéhokoliv věku, pro jakoukoliv příležitost a v jakémkoliv provedení. Jejich nabídka je navíc nesmírně pestrá, což znamená, že jich jeden nemůže mít nikdy dost! :)

Tak šup šup, každý kluk, pán a muž ať mají doma alespoň jeden a ať kapsu nenechá už nikdy prázdnou! Příště si povíme o tom, jak si kapesníček do saka upravit.

Koupit kapesníček