Jak oživit prázdninové vzpomínky? Zasoutěžte si o letního motýlka!

Hezký den, přátelé!

Jak se zdá, léto už nám definitivně skončilo, zato podzim už se zjevuje ve své plné síle (těšíte se?). V Evermo nám však ještě zbyly nějaké letní motýlky a jelikož nemáme rádi, když se naše kolekce opakují a na léto budeme chystat opět motýlky nové, tak bychom Vás chtěli poprosit o pomoc. Spojíme příjemné s užitečným, co říkáte?

Přestože je tropické léto za námi, nic nám nebrání si ho připomenout alespoň na fotkách. Věříme, že jste si, stejně jako my, své zážitky pečlivě zdokumentovali. Tak co kdybychom je společně oživili? Pojďme si připomenout ty nejlepší momenty! Procestovali jste USA, skočili si padákem, plavali s delfíny, užívali si na festivalu nebo jste třeba poprvé ochutnali brouky? Sdílejte s námi své šťastné chvíle a my vás za to odměníme jedním z našich posledních letních motýlků. No nebylo by to ideální zakončení léta? 

Takže jak na to. Pošlete nám svoji letní, zážitkovou fotku. Posílat můžete buď do zpráv na našem facebooku nebo na email. My ji poté zveřejníme ve speciálním albu “Říjnová soutěž o motýlka”. Fotka, která získá v průběhu soutěže nejvíce lajků, sdílení a komentářů vyhrává. Motýlkem oceníme tři nejlepší z vás:

1. místo: Pánský a dámský motýlek dle výběru

2. místo: Pánský nebo dámský motýlek dle výběru

3. místo: poukaz na 50% slevu na nákup

Ale protože víme, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, tak každý, kdo svou fotku do soutěže pošle získává automaticky poukaz na slevu 10% na nákup v našem eshopu. Slevu vám odešlem ihned po obdržení vaší fotky. 

A pokud by vám účast nestačila, najděte si sovji fotku v našem albu a sdílejte ji na své zdi, řekněte o ní přátelům a známým a zvyšte tak svoji šanci na výhru jak to jen jde!

Začínáme 1.10. a konec je 31.10.

Foceno by Mako