Balení našich výrobků

Stejně tak jako víme, že každý den stojí za to se pěkně obléci, tak stejně tak víme, že i na balení záleží. Máme totiž rádi věci dotažené do konce, což znamená, že i krabičce a celému balení motýlka věnujeme zaslouženou pozornost. 

Každého motýlka (ale třeba i kapesníček) vám zašleme v pevné krabičce s víkem. Krabička je velmi praktická a můžete ji dále využít, ať už na skladování motýlka, kapesníčku nebo jiných nezbytností. Krabička je navíc vystlána hedvábným papírem, takže motýlek se tam má "jako v bavlnce". 

Kromě motýlka samotného od nás obdržíte ještě jednoduchý návod na jeho uvázání, to kdybyste byli nedočkaví a třeba by vám zrovna nešel internet a nebo se vám na něj prostě jen nechtělo hledat. Nicméně podrobnější návod včetně osvěty, jak ten motýlek vlastně funguje najdete na našem blogu tady.  

Samozřejmostí je také dopis od nás, kde vám chceme poděkovat za vaši podporu každodenní elegance.

A jak se balíček vydává na cestu k vám? Jako dárek! Jelikož nejsme zastánci univerzálních a všudypřítomných bublinkových fólií, balíme naše krabičky do recyklovaného papíru a nakonec je ještě převážeme provázkem. 

Je vám toto málo? Chtěli byste motýlka někomu rovnou poslat jako dárek a nebo si jen ušetřit budoucí práci a motýlka hezky zabalit? Uveďte to do poznámky v objednávce a my vám jej zabalíme ještě lépe:) 

Doufám, že se vám balení líbí a že vám přinese dvojnásobnou radost!

  stitky    baleni motylka  

darkove baleni    cesta postou