Pánský motýlek s puntíky žlutý

Motýlek je vyroben ze 100% bavlny, se 100% láskou a 100% v České republice :) 

Je vázací, bez regulace délky nebo rychlo upínací spony, takže vás nebude nikde nic tlačit, ani si nemusíte lámat hlavu s tím, jak si nastavit jeho délku. Jednoduše si jen vybrete veliksot z naší nabídky:

XS pro dámy a děti (krk cca 34cm)

S pro štíhlé muže (krk 38-40cm)

M pro sportovce (krk 41-43cm)

L pro chlapy jako hory (44 a více cm)

Pokud jej kupujete jako dárek, napište nám to a my vám ho s radostí i dárkově zabalíme.

Jakou vybrat velikost?

8 ks skladem

490 Kč

  • XS
  • S
  • M
  • L

Dárkové balení

Každého motýlka automaticky balíme do pevné kartonové krabičky, kde si lebedí buď v hedvábném papíru nebo ve "dřevité vatě" (záleží na typu motýlka). Společně s motýlkem od nás obdržíte také návod na jeho uvázání a vzkaz s poděkováním.

Pokud si zvolíte dárkové balení, krabičku vám navíc zabalíme do stylového balícího papíru, převážeme stužkou a přidáme visačku, kam si sami dopíšete vlastní věnování. 

Výšivka

Všechny výšivky vypracováváme ručně, zadním stehem. Umístění je obvykle do střední části motýlka, která se po uvázání nachází vzadu na krku a není tedy běžně vidět. Cílem není výšivku vystavovat, ale vytvořit z motýlka osobitější doplněk, který bude připomínat důležité výročí nebo iniciály milované osoby. Zvolit si můžete ze tří možností a to:

- monogram

- datum (například narození dítěte, svatby, promoce,...)

- společné iniciály (obvykle pro ženicha a nevěstu)

Pro objednání si zvolte s nabídky výšivka - ano a do poznámky k objenávce nám potom prosím upřesněte obsah (vaše iniciály nebo datum).

Složení Bavlna
Velikost XS, S, M, L

Podobné produkty