Motýlek Maneki Neko pro dámy

Motýlek z limitované edice Japanese collection jsme pro vás ušili z originální látky osobně dovezené přímo z Japonska. 

Znáte Maneki Neko?

Maneki Neko nebo také "Lucky Cat", je v Japonsku velmi oblíbená kočička, která má svému majiteli přinášet štěstí a bohatství. V Japonsku ji najdete téměř před každou restaurací a obchodem. Maneki Neko můžete najít v několika barvách, které by měly mít malinko odlišné významy. Nejvíce štěstí vám přinése kočička bílá s černými skvrnami. Zlatá zajistí bohatství, červená lásku a zelená zdraví. V našem případě bílá je symbolem štěstí, čistoty a pozitivní evergie a černá vás ochrání před zlými duchy.

Dámské motýlky šijeme vždy v jedné, univerzální velikosti.

Rádi vám na motýlka vyšijeme váš monogram nebo jej dárkově zabalíme. Více informací najdete níže.

450 Kč

Dárkové balení

Každého motýlka automaticky balíme do pevné kartonové krabičky, kde si lebedí buď v hedvábném papíru nebo ve dřevité vatě (záleží na typu motýlka). Společně s motýlkem od nás obdržíte také návod na jeho uvázání a malý vzkaz s poděkováním.

Pokud si zvolíte dárkové balení, krabičku vám navíc zabalíme do stylového balícího papíru, převážeme stuhou a přidáme visačku, na kterou si sami dopíšete vlastní věnování. 

Výšivka

Všechny výšivky vypracováváme ručně, zadním stehem. Vyšíváme je je obvykle do střední části motýlka, která se po uvázání nachází vzadu na krku a není tedy běžně vidět. Cílem není výšivku vystavovat, ale vytvořit z motýlka osobitější doplněk, který bude připomínat důležité výročí nebo iniciály milované osoby. Zvolit si můžete ze tří možností a to:

- monogram
- datum (například narození dítěte, svatby, promoce a jiné)
- společné iniciály (obvykle pro ženicha a nevěstu)

Pro objednání si zvolte z nabídky výšivka -> ano a do poznámky k objednávce nám potom prosím upřesněte co budeme vyšívat.

Složení Bavlna
Velikost Univerzální