Norský motýlek pro dámy

Přírodní materiály, extrémně jednoduchý a praktický design a tak trochu syrovost. Přesně tak na nás zapůsobilo Norsko. Nechali jsme se inspirovat místní atmosférou a přímo v centru Osla pro vás vybrali látku, která nejlépe vystihne naše dojmy. 

Jelikož jsme cestovali nalehko, jen s příručním zavazadlem, je tato edice limitována a to množstvím látky, které jsme dovezli :)

Motýlek je vyroben ze 100% bavlny, se 100% láskou a 100% v České republice :) 

Dámský motýlek je neokoukanou alternativou náhrdelníků, který doplní vaši košili. A že nejste zrovna fanda límečků? Nevadí! Dámský motýlek má (na rozdíl od pánských) spousty dalších využití. Bude vám sloužit jako originální čelenka do vlasů nebo si s ním můžete převázat v pase šaty. Sami pak určitě najdete další způsoby, jak dámský motýlek nosit

Dámské motýlky šijeme vždy v jedné, univerzální velikosti.

Rádi vám na motýlka vyšijeme váš monogram nebo jej dárkově zabalíme. Více informací najdete níže.

450 Kč

Dárkové balení

Každého motýlka automaticky balíme do pevné kartonové krabičky, kde si lebedí buď v hedvábném papíru nebo ve "dřevité vatě" (záleží na typu motýlka). Společně s motýlkem od nás obdržíte také návod na jeho uvázání a vzkaz s poděkováním.

Pokud si zvolíte dárkové balení, krabičku vám navíc zabalíme do stylového balícího papíru, převážeme stužkou a přidáme visačku, kam si sami dopíšete vlastní věnování. 

Výšivka

Všechny výšivky vypracováváme ručně, zadním stehem. Umístění je obvykle do střední části motýlka, která se po uvázání nachází vzadu na krku a není tedy běžně vidět. Cílem není výšivku vystavovat, ale vytvořit z motýlka osobitější doplněk, který bude připomínat důležité výročí nebo iniciály milované osoby. Zvolit si můžete ze tří možností a to:

- monogram

- datum (například narození dítěte, svatby, promoce,...)

- společné iniciály (obvykle pro ženicha a nevěstu)

Pro objednání si zvolte s nabídky výšivka - ano a do poznámky k objenávce nám potom prosím upřesněte obsah (vaše iniciály nebo datum).

Složení Bavlna
Velikost Univerzální